11/22/2015

Autumn essentials

Ahoj ! Po trošku delší době je tu nový článek. Tentokrát na téma moje podzimní neubytnosti.

• svíčky! Jakékoliv svíčky to k podzimu prostě patří! Já mám tuhle svíčku z Ikei. Je moc hezká a až dohoří tak budu mít tu krásnou nádobu i s víkem určitě to na něco využiju.

•kakao /čaj Co k tomu dodat když přijdete promrzlý z venku a kakao nebo čaj vás perfektně zahřeje . Nejradši mám čaj od Teekane winter time.
("Recept„ na horkou čokoládu/kakao: http://nikolavanharova.blog.cz/1412/horka-cokolada )

•balzámy na rty Já mám nejradši baby lips ( článek na toto téma : http://fashionbloggern.blogspot.cz/2015/11/baby-lips.html ) A ještě bych také chtěla zkusit EOS balzám myslím že bude taky určitě dobrej!

knížka Knížky mám ráda na každé roční období ! Teď na podzim jsem četla knížku Girl online (recenze : http://fashionbloggern.blogspot.cz/2015/11/girl-online-recenze.html ) A taky si chci přečíst knížku Fangirl , kterou ale dostanu až na Vánoce a taky Sněží,sněží ale to je spíš až na zimu už podle názvu.

•lak na nehty Na podzim mi asi nejvíc že všech mých laků sedí tento od Sinsay jmenuje se NAILS . Má úplně krásnou fialovo-burbundy barvu.

•focení Moc ráda na podzim fotím ! Všude je tolik barev a příroda je na podzim opravdu krásná takže je pořad co fotit.


Tohle už je pro dnešní článek všechno ,doufám že se vám  líbil! Do komentářů mi napište taky nějakou věc bez které se na podzim neobejdete. Zatím ahoj ❤

Žádné komentáře:

Okomentovat